Відставного мера Ірпеня Карплюка ознайомлюють із кримінальною справою

Володимир Карплюк до завтра має ознайомитися з матеріалами кримінальної справи за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем.

Відставного мера Ірпеня Карплюка ознайомлюють із кримінальною справою 18 лютого Ірпінський міський суд встановив колишньому міському голові однієї з рад Київщини та його захисникам строк для ознайомлення із матеріалами кримінального провадження – 4 дні (до 21 лютого 2020 року). Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За нашими даними, йдеться про колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка. Прокурори звернулися до суду через зволікання при ознайомленні з матеріалами, до яких вказаним особам було надано доступ ще 27 січня 2020 року.

Нагадаємо, за процесуального керівництва Києво-Святошинської місцевої прокуратури здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього міського голови однієї з міських рад Київської області за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем на суму понад 250 тис. грн (ч. 4 ст. 191 КК України).

Джерело: Погляд

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *