Відкрито новий сквер біля квартир вашої мрії

Новий сквер у Гостомелі з чудовим дитячим майданчиком для малечі було відкрито в День знань по вулиці Свято-Покровській (біля поліклініки)». На урочисту подію прибуло чимало жителів селища, представники влади, зокрема селищний голова Юрій Прилипко, секретар ради Олена Кислиця, гостомельські депутати, а від міської влади Ірпеня начальник відділу культури, національностей та релігії Євгенія Антонюк.

Відкрито новий сквер біля квартир вашої мрії

Селищний голова відзначив, що забудовники ЖК «Покровське» відомі в Приірпінні не тільки якісними житловими комплексами, а й благодійним фінансуванням багатьох соціальних проектів. Наразі сквер біля ЖК «Покровський» не єдина ініціатива підприємства. Оскільки тут завжди дбають за перспективний розвиток територій, котрі забудовуються, то й в даному житловому комплексі буде передбачено площу в розмірі 400 квадратних метрів для дитячої поліклініки.

Відкрито новий сквер біля квартир вашої мрії

«Діти — це наші квіти, майбутнє»,— наголосив нашому кореспондентові генеральний спонсор ЖК «Покровський» і меценат Василь Феєр, тому ми не залишилися осторонь, а зробили все можливе, щоб підростаюче покоління мало належні умови для медичного обстеження й діагностування, бо від цього залежатиме здоров’я нації в майбутньому. А щоб в нашому житловому комплексі дитинство не розлучалося з радістю, ми, як бачите, облаштували в новому сквері дитячий майданчик…».

Відкрито новий сквер біля квартир вашої мрії

І діти відразу його оцінили, й поки дорослі розглядали декоративні деревця й слухали захоплюючі виступи співочих колективів, зокрема відомого в Приірпінні дитячого ансамблю «Феєрія» та добре знаного й популярного в Україні ВІА «Чорнобривці», вони насолоджувалися на ігровому майданчику.  Подумалося, як добре, що вони отримали таку можливість, й згадалося власне дитинство, що обмежувалося в дворі тільки пісочницею.

Відкрито новий сквер біля квартир вашої мрії

Щодо інших позитивних справ, які вже вдалося вирішити забудовнику, це не тільки благоустрій території, а й виділене місце для паркування автомобілів, у майбутньому Василь Феєр має намір прокласти ще один міст через річку Рокач, щоб таким чином полегшити життя водіям й створити альтернативну гілку виїзду на дорогу.

Тепер кілька слів стосовно самого житлового комплексу: перша секція здаватиметься в експлуатацію через кілька місяців, друга — в наступному році. Щодо переваг комплексу, то він знаходиться в дуже зручному місці — поруч всі інфраструктурні об’єкти, а саме: поліклініка, банк, магазин і ринок, стадіон, дитячі та спортивні майданчики, мальовнича річка й озеро, зручна  транспортна розв’язка. Оскільки місією Василя Феєра є девіз «Будуємо з любов’ю», то якість в ЖК «Покровський» стала головним пріоритетом.

Будинки комплексу споруджені з цегли, на свайному фундаменті, з утепленими фасадами, автономним опаленням, новими комунікаціями, мають зручне планування, надійні ліфти. Щодо цінової політики, то квадратний метр тут пропонують від 8750 грн.

Хто хоче оселитися в затишному й мальовничому Гостомелі в квартирі своєї мрії — варто поквапитися, бо в секції, котра здаватиметься за кілька місяців, залишилося тільки 20% житла.

Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *