Перший дзвоник у Мостищах і Баланівці

Сьогодні по всій країні традиційним святом Першого дзвоника відзначають початок нового навчального року. Після літніх канікул знову сіли за парки і школярі з нашого Приірпіння та Гостомеля зокрема. . Наші кореспонденти побували у двох початкових школах селища Гостомель №№ 15 і 16, що в Мостищах та Баланівці.

На урочистій лінійці у школі в Мостищах вчителів, учнів та їхніх батьків привітав заступник селищного голови Гостомеля Олексій Гончаренко. Він побажав завзяття й наснаги у нелегкій справі торувати всій шлях до Країни Знань.

З теплими напутніми словами звернулася до дітей, передовсім нинішніх першокласників, директор школи Наталія Рог.

У Баланівці зі святом першого дзвоника вітав інший заступник селищного голови Василь Саєнко. Він згадав, як нещодавно над цією школою нависла загроза закриття. Та завдяки спільним зусиллям влади й громади вдалося домогтися, аби діти Баланівки й цього року пішли до своєї школи.

Про це також говорила директор школи № 15 Світлана Чумак, вручаючи та передаючи грамоти небайдужим людям, завдяки зусиллям яких вдалося відстояти цю школу для навчання дітей.

Відтак, пам’ятні грамоти з подякою від відділу освіти та батьківського комітету школи отримали: голова Гостомельської спілки учасників АТО Леонід Табачук, депутат селищної ради Наталія Черінська, громадська активістка Інна Лісняк, заступник голови батьківського комітету Олена Шевченко та заступник селищного голови Олексій Гончаренко.

 

До Вашої уваги фотомиттєвості святкування Першого дзвоника в Мостищах і Баланівці

 Агнешка НОВАК

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *