В Ірпені збираються обмежити торгівлю алкоголем та лотерейний бізнес

В Ірпені найближчим часом обмежать роздрібну торгівлю спиртними напоями. Також під обмеження потрапить час роботи закладів ПАТ «Національна лотерея».
Такі рішення були ухваленні на громадських слуханнях, які пройшли у п’ятницю ввечері. З першого питання виникла дискусія щодо часу дії обмеження. Раніше звучали пропозиції заборонити продаж алкоголю з 22.00 вечора  до 10.00 ранку.

В Ірпені збираються обмежити торгівлю алкоголем та лотерейний бізнес Як зазначив головуючий на зборах Микола Ковальчук, вивчивши досвід інших міст України  та практику судових позовів, ініціативна група зупинилася на часі: з 23.00 вечора – до 08 ранку. Запропоновано, що таке рішення буде діяти протягом  часу “дії в Україні особливого стану згідно  указу Президента” (тут мабуть мова йде про указ в.о. Президента Олександра Турчинова від 13.04.2014 року ” Про проведення в Україні антитерористичної операції”).
Відомо, що в місті діє близько десятка торгівельних закладів, які торгують алкоголем вночі, що створює чималу небезпеку для мешканців міста, посилює, і без того складну, криміногенну обстановку.
Стосовно, закладів лотереї, то пропонується обмежити їхню роботу з 22.00 до 10.00 в будні. А у вихідні та святкові дні, взагалі залишити ці заклади закритими.

Читайте також: В Ірпені почали трощити ігрові заклади

Тепер слово та рішення за депутатами Ірпінської міської ради, які мають ухвалити рішення з цих питань вже в  юридичній площині.
Проблема для суспільства досить гостра. Однак, впадає в око, що обговорення відбулося в напівпорожній актовій залі міськради. Не було, ані представників бізнесу, які ці заклади торгівлі та розваг утримують, ані громадських активістів. Поліція обмежилася делегуванням на громадські слухання лише старшого дільничного інспектора.
Нагадаємо, на позаминулій сесії ІМР, міська влада ухвалила рішення про обмеження тютюнопаління в громадських місцях.

Автор: Зореслав ЗАМОЙСЬКИЙ

One thought on “В Ірпені збираються обмежити торгівлю алкоголем та лотерейний бізнес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *