В Ірпені почали трощити ігрові заклади

Сьогодні ввечері в Ірпені на зупинці маршруток №№ 3, 7, 11, 400 очевидці спостерігали картину зламу дверей у приміщення колишнього продуктового магазину «Ехо», де зараз висять вивіски «Національна лотарея», «Фаворит» і т. ін.

В Ірпені почали трощити ігрові заклади

Тривожний дзвінок в редакцію «Зорі Приірпіння» повідомив, що «з десяток молодиків спортивної статури виламують двері в приміщення». Коли автор цих рядків прибув на місце події, то там вже працювала слідча група Київської обласної прокуратури.

Видно було зламані двері, проте інформація про погром у середині приміщення не підтвердилася. На зовнішній огляд меблі, комп’ютери й інша оргтехніка вціліли.

Як повідомили невдовзі після цих подій редакції сайту «Зоря Приірпіння», це був перший «попереджувальний дзвіночок» нелегальним ігровим закладам Ірпені, яких у місті розвелося чимало під «пристойними» вивісками  «Національна лотерея», «Фаворит» і т. ін. За інформацією цього конфіденційного джерела, за такою ширмою насправді приховуються заборонені ігрові автомати, кришовані місцевими владами, які вже давно трощать у Києві  та навколишніх містечках. Відтак, сьогодні допоки що попереджувальна хвиля докотилася й до нашого Ірпеня.

За словами таємного інформатора, подібним закладам в Ірпені дали термін припинити свою діяльність до 15 лютого. Інакше «наслідки будуть серйознішими».

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Публікації про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

Arrow
Arrow
PlayPause
prodam
Slider
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *