В Ірпені почали трощити ігрові заклади

Сьогодні ввечері в Ірпені на зупинці маршруток №№ 3, 7, 11, 400 очевидці спостерігали картину зламу дверей у приміщення колишнього продуктового магазину «Ехо», де зараз висять вивіски «Національна лотарея», «Фаворит» і т. ін.

В Ірпені почали трощити ігрові заклади

Тривожний дзвінок в редакцію «Зорі Приірпіння» повідомив, що «з десяток молодиків спортивної статури виламують двері в приміщення». Коли автор цих рядків прибув на місце події, то там вже працювала слідча група Київської обласної прокуратури.

Видно було зламані двері, проте інформація про погром у середині приміщення не підтвердилася. На зовнішній огляд меблі, комп’ютери й інша оргтехніка вціліли.

Як повідомили невдовзі після цих подій редакції сайту «Зоря Приірпіння», це був перший «попереджувальний дзвіночок» нелегальним ігровим закладам Ірпені, яких у місті розвелося чимало під «пристойними» вивісками  «Національна лотерея», «Фаворит» і т. ін. За інформацією цього конфіденційного джерела, за такою ширмою насправді приховуються заборонені ігрові автомати, кришовані місцевими владами, які вже давно трощать у Києві  та навколишніх містечках. Відтак, сьогодні допоки що попереджувальна хвиля докотилася й до нашого Ірпеня.

За словами таємного інформатора, подібним закладам в Ірпені дали термін припинити свою діяльність до 15 лютого. Інакше «наслідки будуть серйознішими».

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Публікації про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *