В Ірпені відкрили центр безкоштовної юридичної допомоги для переселенців

В Ірпені відкрили центр безкоштовної юридичної допомоги для переселенців Ірпінь став одним з 12 міст Київській області, де були відкриті приймальні безкоштовної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Такого роду ініціатива – це проект «Громадської правозахисної організації «Права людини», яка наразі реалізовує проект за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

«Наш проект називається просто: «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області». Проте унікальний він тим, що ми надаємо як первинну, так і вторинну юридичну допомогу. Готові навіть відстоювати інтереси переселенців у судах. Крім того, вже випущені інформаційні буклети для ВПО, де вміщені відповіді на найбільш розповсюджені юридичні питання», – зазначає голова правління ГПО «Права людини» Віталій Дроботун.

В Ірпені відкрили центр безкоштовної юридичної допомоги для переселенців

Правозахисна організація в рамках проекту також планує провести 18 листопада тренінг «Ефективна інтеграція для внутрішньо переміщених осіб: права, робота, підприємництво». Захід проходитиме у актовій залі Ірпінської міської ради. Переселенців безкоштовно навчатимуть ефективно шукати роботу, розкажуть про гарантовані державою права і допомогу, а також – консультуватимуть щодо реєстрації різного роду організацій в Україні.

 

Прес-служба ГПО «Права людини»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *