1000 миль на електромоторі

Генеральний директор Tesla Ілон Маск на останньому зібранні інвесторів заявив, що інженери компанії працюють над новою версією електричного приводу, який допоможе збільшити тривалість життя двигуна на один мільйон миль (1,6 млн км), повідомляє ресурс FacePla.net.

1000 миль на електромоторі

Ілон Маск говорив про те, що команда тепер змістила акцент у бік набагато більшої витривалості. Тепер Tesla женеться за двигуном в один мільйон миль.

«Ми дуже задоволені якістю приводу, – сказав Маск. – Ми змінили мету для витривалості приводу з поточної приблизно до одного мільйона миль – просто ми хочемо їздити на автомобілі з приводом, який ніколи не зношується. Це наша мета. Я думаю, що ми зробили дійсно хороший прогрес в цьому напрямку. Приводні блоки, які збираються тепер і в останні кілька місяців, були просто чудовими».

Інженери каліфорнійської автомобільної компанії раніше працювали над збільшенням надійності свого електроприводу для забезпечення гарантованого пробігу в 200 000 миль.

Обіцянка електричного приводу, що по суті працював би вічно, це просто ще один спосіб для Tesla проілюструвати, як електричні автомобілі можуть перевершити своїх бензинових колег. Створення більш довговічного двигуна вписується в програму Tesla «Гарантія нескінченної милі», яка була запущена минулого року.

Джерело: Ecotown

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *