В Ірпені мерзнуть студенти – ще й досі не увімкнули котельню Фіскального університету

Незважаючи на те, що в більшості багатоквартирних будинків та навчальних закладів Ірпеня вже давно розпочато опалювальний сезон, своєрідним «морозостійким» анклавом залишається Національний університет державної фіскальної служби України. Оскільки ще й досі не запущена в роботу котельня, яка опалює навчальні корпуси, студентські гуртожитки, а ще кілька житлових багатоквартирних будинків, розташованих неподалік цього знаменитого вузу.

В Ірпені мерзнуть студенти – ще й досі не увімкнули котельню фіскального університету Нарікання на холод від студентів та їхніх батьків були першими, але прихованими «ластівками»-повідомленнями, що не все гаразд у королівстві фіскальному. Студенти та їхні родичі не бажали «світитися» у ЗМІ – наразі їм радше мерзнути, ніж відкрито виступати проти опалювальної політики нинішнього керівництва Фіскального університету (колишня Податкова академія).

В Ірпені мерзнуть студенти – ще й досі не увімкнули котельню фіскального університету

Інша справа жителі багатоквартирних будинків по вулиці Садовій, які також змушені потерпати від холоду через відсутність опалення з університетської котельні. Хоча люди платять відповідно до квитанцій, які їм надходять за гарячу воду і тепло в батареях, незважаючи наразі на його фактичну відсутність.

– Останніми роками постійно повторюється ця неприємна для нас історія, – розповідає кореспонденту «Зорі Приірпіння» Оксана Манько – мешканка однієї з квартир будинку на Садовій, 47, підключеного до університетської котельні. – У нас опалювальний сезон розпочинається пізніше за інші багатоквартирні будинки Ірпеня, а закінчується раніше. У період цього міжсезоння доводиться мерзнути при температурі + 16 в помешканні. Стіни квартири покриваються грибком та пліснявою, від сирості псується одяг, покриваючись цвіллю.

На підтвердження сказаного пані Оксана переслала до редакції зроблені вчора ввечері знімки покритих пліснявої стін своєї квартири та термометра, який показує температуру + 16 градусів.

Мешканці будинків по Садовій, підключених до університетської котельні, згадують минулі часи, коли їхні будинки вважали елітними й квартири в них коштували дорожче за інші. Люди розповідають, шо негаразди з опаленням розпочалися чотири роки тому, коли змінилося керівництво тоді ще податкового вузу. Незважаючи на всі плюси та мінуси колишнього ректора Петра Мельника, з опаленням приміщень вузу та будинків від цієї котельні було все добре – податківці розпочинали опалювальний сезон раніше в Ірпені й закінчували пізніше. Ні студенти, ні викладачі, ні жителі прилеглих будинків не мерзли.

В Ірпені мерзнуть студенти – ще й досі не увімкнули котельню фіскального університету
Котельня фіскального університету

На сьогоднішній дзвінок кореспондента «Зорі Приірпіння» у фіскальному університеті підтвердили, що котельня наразі ще не включена. З його нинішнім ректором Павлом Пашком наразі поговорити ще не вдалося – секретарка відповіла, що він на вченій раді. Якщо радяться, коли вже нарешті розпочинати опалювальний сезон, то Бог в поміч!

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *