Подробиці нападу на Пєшого – очевидні мотиви помсти!

Учора в Ірпені було скоєно напад на одного із забудовників Валерія Пєшого. Отримавши два ножові поранення він опинився в реанімації. Очевидці розповідають, що потерпілому пощастило залишитися живим – народився в сорочці. Адже лезо ножа пройшло неподалік сонної артерії та біля серця.

У п’ятницю ввечері між 22 та 23 годинами події розгорталися наступним чином. Пєший вийшов зі свого офісу в Ірпені на початку вулиці Університетської й сів до автомобіля. Невдовзі на машину кинули запальну суміш. Пєший вискочив із авто. На нього накинулися двоє нападників, які завдали професійних ударів ножом в шию та область серця. На щастя для потерпілого, вони прийшлися поряд із життєво важливими органами. Невдовзі на місце події (біля ресторану «Прянощі» на початку Університетської) прибула поліція та швидка допомога.

Зважаючи на характер нападу та поранень, можна говорити про очевидний замах на вбивство. Мотивацій також особливо довго шукати не доводиться.

Останніми роками Пєший займався будівельним бізнесом. Його ім’я вперше стало відомим на всю країну внаслідок скандалу у 2014 році, пов’язаним з конфліктом в компанії БГМ. У той час розгорілася сварка між його засновниками Вишнякови та Пєшим. Тоді ще майбутній мер Ірпеня й успішний бучанський забудовник Володимир Карплюк однозначно став на бік Вишнякова. Проте, після приходу до влади Карплюк змінив свою позицію на користь Пєшого.

Відтак, Вишняков зник у невідомому напрямку (за неофіційними даними проживає в Іспанії), а Пєший продовжував забудовницьку діяльність в Ірпені, внаслідок якої отримав цілий клубок проблем у вигляді невдоволених, а простіше кажучи «кинутих» інвесторів, які наразі в Ірпені все частіше виявляють свою активність в різні способи – то дороги перекривають, то піар Карплюка на День Ірпеня нахваляються зірвати.

Подробиці нападу на Пєшого – очевидні мотиви помсти!Теоретично тепер кожен із сотень ошуканих вкладників будівельними бізнес-структурами Пєшого може підозрюватися в замаху на горе-забудовника.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *