Бучанська міськрада проголосувала за приєднання Ворзеля

Щойно на сесії 27 депутатів Бучанської міської ради проголосували за надання згоди Ворзельської селищної територіальної Громади на приєднання до Бучанської ОТГ. Простіше кажучи, слідом за рішенням Ворзельської селищної ради, тепер вже БМР ухвалила перепідпорядкування Ворзеля від Ірпеня до Бучі.

Бучанська міськрада проголосувала за приєднання Ворзеля Таке рішення не могло бути прийняти без підтримки голосів депутатської фракції «Нові обличчя», яка нараховує в Бучанській міськраді 8 осіб на чолі з секретарем ради Василем Олексюком.

Вважаю, що не варто засуджувати депутатів БМР від НО за таке рішення, оскільки воно відповідає інтересам Бучанської Громади. Інша справа – партійна позиція «Нових облич». В одних випадках ми бачимо, як вони всіма можливими методами чіпляються за одне селище (прикладом цьому є Гостомель і ще більшою мірою Коцюбинське), а в інших «без шуму і пилі» здають Ворзель Бучанській ОТГ.

Бучанська міськрада проголосувала за приєднання Ворзеля Смішно після цього чути від КіНОшників всілякі завіряння на предмет Ірпінського патріотизму. Адже не скажеш, що керівництво «Нових облич» ніяк не впливає на депутатів від цієї партії. Так, коли Святослав Куценко виступив проти бізнесових інтересів Карплюка, то непокірному депутату швидко організували «анафему» – з порушенням законодавства, моралі й здорового глузду відкликали його депутатський мандат.

Натомість на прикладі впливу (тобто, його відсутності) на бучанських депутатів від НО ми бачимо дволику сутність та байдужість до інтересів Ірпінської Громади цієї політичної структури, яка допоки що начебто керує нашим містом та підпорядкованими йому селищами, яких залишається все менше.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *