Ворзель відходить до Бучі – рішення сесії селищної ради

Про об’єднання з Ірпенем навіть не йшлося

Сьогоднішня сесія Ворзельської селищної ради прийняла рішення про входження Ворзеля до Бучанської об’єднаної територіальної громади.  За проголосували 15 чоловік (14 депутатів та селищна голова Лариса Федорук). До слова, для результативного рішення Ворзельської ради достатньо 12 голосів.

Ворзель відходить до Бучі – рішення сесії селищної ради  Про об’єднання з Ірпенем навіть не йшлосяЯк розповіла кореспондентам «Зорі Приірпіння» депутат Ворзельської селищної ради попереднього 6-го скликання Юлія Полянська, ні Лариса Федорук, ні її брат – Бучанський міський голова Анатолій Федорук – не надали громадськості економічного обґрунтування об’єднання доцільності входження Ворзеля до складу Бучанської ОТГ. Наразі селище немає ні свого статуту, ні чітко визначених меж, ні генерального плану розвитку.

Юлія Полянська згадує, що за часів її депутатства бюджет селища становив 8 мільйонів гривень, зараз він сягає 24 мільйонів. Відтак, чимало ворзельців не бажають ніякого приєднання їхнього селища, вважаючи за можливе створення ОТГ з адміністративним центром у Ворзелі.

Точна кількість жителів Ворзеля також не встановлена. За різними оцінками вона складає від 7 до 10 тисяч жителів. Чимало новоселів ще не отримали офіційної прописки, внаслідок чого їхні голоси не можуть бути враховані.

У своєму рішенні депутати на чолі з селищною головою керувалися рішенням громадських слухань жителів Ворзеля, на які прийшли 769 людей. 481 з них проголосували за входження Ворзеля до Бучанської ОТГ, 264 – за незалежні Ворзельську ОТГ, 13 – утрималися, 9 – не голосували.

Знаково, що про входження Ворзеля до Ірпінської ОТГ навіть не йшлося. Як бачимо, Ворзель – один з красномовних випадків втрачання територій колись могутнього адміністративно-територіального об’єднанням на чолі з Ірпенем. Нинішня КіНОшна влада докерувалася до того, що всі селища «розбігаються» від Ірпеня у різні боки, з різних мотивів.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *