Голову КОДА Горгана звільнили за зв’язки із прокремлівськими силами?

Голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган, який відомий в ЗМІ своїми зв’язками з прокремлівськими силами, йде з посади, щоб узяти участь у активному політичному житті.

«Це був абсолютно запланований крок, про який було домовлено з Главою держави ще в момент мого призначення. Коли Глава держави запропонував мені посаду голови Київської ОДА, я його відверто поінформував, що у мене є в планах будівництво публічної політичної кар’єри. Президент України мене в цьому намірі підтримав. Була домовленість про те, що я працюю два роки. І саме в ці дні виповнюється два роки з дня мого призначення», – прокоментував Горган інформацію про своє звільнення.

За його словами, Президент запропонував йому посаду радника, яка, на відміну від посади голови ОДА, не створює перешкод для політичної діяльності. В подальшому Горган має намір балотуватися до Верховної Ради по одному з мажоритарних округів.

Напередодні в ЗМІ з’явилася інформація, яку пізніше підтвердив міністр молоді і спорту Ігор Жданов, про те, що уряд погодив звільнення голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, голови Київської ОДА Олександра Горгана, голови Чернівецької ОДА Олександра Фіщука і голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Голову КОДА Горгана звільнили за зв’язки із прокремлівськими силами?
Горган на нараді в Ірпені.
Жовтень-2017

У ЗМІ Горган також відомий, як «людина» депутата від групи «Воля Народу» Ярослава Москаленка. Згідно журналістського розслідування програми «Гроші» телеканалу 1 + 1, стало відомо, що Олександр Горган активно співпрацює не тільки з одіозним кумом російського президента Владіміра Путіна Віктором Медведчуком, а й їздить на зустрічі з помічником Путіна Сурковим, який є куратором терористів а Донбасі, в Москву.

Джерело: Аргумент 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *