У Києві в торгівельному центрі відкрили салон-бутік електромобілів

Цього тижня у столичному торгівельному центрі «Караван» відкрили автосалон-бутік електромобілів EcoCars площею 255 кв. м, повідомляє Аutogeek.com.ua.
У Києві в торгівельному центрі відкрили салон-бутік електромобілів
Зазначається, що новий бутік є «концептуальним та інноваційним автосалоном».
В асортименті EcoCars представлені популярні моделі електромобілів: Nissan Leaf, Tesla Model S, Nissan E-NV 200, також тут можна придбати Segway.
Компанія EcoCars займається як продажем електромобілів, так і їх обслуговуванням. Всі бажаючі мають можливість попередньо по телефону замовити тест-драйв. Крім цього, надається унікальна опція – прокат електромобіля.
Завдяки послузі Trade-in, можна обміняти свій старий автомобіль на новий електрокар. Крім того, спільно з партнерами, компанія EcoCars розробила спеціальні доступні програми фінансування, а також розвиває інфраструктуру для електромобілів: будує мережу електрозаправок в Києві, Одесі та Львові.
При покупці авто в бутіку EcoCars клієнтам надають гарантію на всі автомобілі, а також дарують рік безкоштовної зарядки на електрозаправках власної мережі.
Нагадаємо, що за 2015 рік приріст електромобілів збільшився на 453 одиниці і склав 393 % порівняно з 2014 роком. Станом на 1 січня 2016 року в Україні зареєстровано 568 електрокарів.
Джерело:  Ecotown

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *