Енергонезалежне холостяцьке житло кероване смартфоном

Джон Вільямс із Нової Зеландії здійснив мрію багатьох чоловіків і побудував для себе високотехнологічне холостяцьке житло. Воно керується за допомогою смартфону та функціонує за рахунок встановлених на даху сонячних батарей. Саме в цьому високотехнологічному «барлозі» можна зустрітися з друзями, послухати улюблену музику, сховатися від сторонніх очей і насолодитися шикарним виглядом на зелені рівнини Нової Зеландії.

Енергонезалежне холостяцьке житло кероване смарфоном

Одного разу після посиденьок з друзями інженеру і власнику IT-компанії Джону Вільямсу прийшла в голову ідея побудувати будиночок на дереві. Але після деяких роздумів хлопець все ж сконструював житло на висоті. Однак не на дереві, а на сталевий опорі. В результаті вийшла вежа з однією кімнатою розміром 25 квадратних метрів і оглядом в 360 градусів, з вікнами понад два метри у висоту. Джон назвав її Skysphere.

Енергонезалежне холостяцьке житло кероване смарфоном

Будинок, який знаходиться на висоті понад 10 метрів, буквально «нашпигований» сучасними технологіями: практично будь-яке включення-виключення електроприладів здійснюється за допомогою голосових команд або смартфона. Так, наприклад, господар може змінити фонове світлодіодне підсвічування з синього на рожеве або налаштувати температуру в холодильнику. Відвідувачів, які хоч раз побували в Skysphere і залишили там свої відбитки пальців, наступного разу зустрічатиме голосове вітання.

Енергонезалежне холостяцьке житло кероване смарфоном

Система на сонячних батареях гарантує до 2 діб автономного існування, а це якраз ідеальний варіант для відпочинку на вікенд. Електрики вистачає для роботи мультимедійного центру, бездротового аудіо, різнобарвного світлодіодного освітлення і інших речей (на кшталт холодильника з прохолодними напоями).

Енергонезалежне холостяцьке житло кероване смарфоном

Сам Вільямс вважає кращою деталлю свого футуристичного будинку холодильник, вбудований в диван. Закуски і напої завжди під рукою, а холодильник повідомляє, відправивши повідомлення, якщо запаси закінчуються. На будівництво житла пішло три роки і 50 тисяч доларів.

Джерело: ecotown

 

Інші публікацію на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *