Свято дітей в Гостомелі

24 серпня в Гостомелі перед селищною радою ДЮК «Дивосвіт» та ДК «Літачок» провели дитячий захід до Дня Незалежності України.

Живе спілкування, аквагрим на обличках, невимушена атмосфера, море сміху… все це змусило і батьків захопитися веселими іграми та взяти участь у деяких вікторинах.

Дитячий захід до Дня Незалежності України

Професійні вихователі розуміють, що виховувати любов до своєї землі, до власного народу треба з юних літ, тому дітки пригадували державні символи України. Навіть найменші хотіли бути почутими на всю площу. Наприклад, один з малюків на запитання, які державні символи ви знаєте, схопив мікрофон з рукою виховательки опустив на зручний для себе рівень і заявив: «Україна!».

Також проходили естафети, конкурс патріотичних віршів та малюнку на асфальті.

Захід проходив за підтримки Юрія Прилипка.

Від себе особисто хотілося б додати, що поспостерігавши за поведінкою виховательок, спіймала себе на думці, що от саме цим людям я б довірила свою дитину. Чому? А відповідь лежить в деталях. От, наприклад, оті шарики, що ви можете побачити на фото, виховательки не підкидали вгору, а направляли вниз, щоб не дало дитині по голові. Це лише один маленький приклад і мій власний висновок, а свій – приходьте робити в «Дивосвіт».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *