Пропав 12-річний хлопчик із Гостомеля

20.11.2017 року до Ірпінського ВП ГУНП в Київській області надійшла заява від Рипунової Анастасії Олександрівни, 14.10.1985 р.н., проживаюча:
смт. Гостомель, вул. Лугова 4, яка повідомила, що 19.11.2017 р. близько 14,00 год. її малолітній син Зарудницький Ілля Ігорович 07.10. 2005 р.н. , залишив своє постійне місце проживання за адресою: Київська обл. смт. Гостомель, вул. Лугова 4, та теперішнє місцеперебування сина невідоме.

Ймовірні причини уходу з дому.
Встановлено, що малолітній Зарудницький Ілля Ігорович вже неодноразово покидав місце проживання, перебував на обліку у ССДС, як дитина, що опинилась в складних життєвих обставинах, з жовтня 2016року по липень 2017року перебував у соціально-реабілітаційному центрі с. Копилов, Макарівського району.
Пропав 12-річний хлопчик із Гостомеля
Зовнішній вигляд Зарудницького І.І.

Д.О.: зріст близько 150-160 см, худорлявої статури, волосся коротке, темного кольору, очі світлі, обличчя овальної форми, брови прямі русяві.
На момент зникнення малолітній Зарудницький І.І. був одягнений: куртка болонева чорного кольору, темносірі джинси, кросівки чорного кольору з синіми вставками, білою підошвою. З собою міг мати шапку міхову чорного кольору по типу вушанки.

Наявність чи відчутність мобільного телефону (номер), чи має при собі документи, гроші, інші речі, коли останній раз зникла виходила на зв’язок.
Грошових коштів, мобільного телефону і документів при собі не мав.

Джерело: dtp.kiev.ua

 

Про інші НАДЗИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *