Проект «Айболить»: ветерани відновлюються займаючись плаванням з найтитулованішим тренером (+ фото)

Будні проекту «Айболить» проходять в штатному режимі. Але сьогодні поспішаю поділитись нашим новим напрямком з плавання, повідомила Вікторія Крамаренко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Перше заняття команди, яку ми довго відбирали за фізичними показниками та мотиваціями – відбулось!

Заняття будуть проходити на базі басейну «Олімпійський» з одним з найдосвідченіших та найтитулованіших вітчизняних спортсменів з плавання – Домбровським Вадимом Олександровичем.

Нам неймовірно пощастило, пишаємось довірою тренера!

Вадим Олександрович – рекордсмен Європи (Київ, 1981) у комбінованій естафеті 4 × 100 м., багаторазовий рекордсмен СРСР на дистанції 100 м брасом. Чемпіон і рекордсмен України (1975–84). Виступав за команду спортивного товариства «Динамо» (Київ, 1970–84).

Сьогоднішнє тренування вразило і тренера і наших ветеранів. Висока спортивна підготовка хлопців, відібраних до занять, дає надію на високі результати в майбутньому.

У свою чергу, наші ветерани із захопленням розповідали про свої відчуття у воді, про задоволення від спілкування з тренером, вони захоплені високою майстерністю Вадима Олександровича та його людськими якостями.

За результатами першого тренувального дня маю велику надію на те, що наш проект «Айболить» на шляху до відновлення з плавання, дасть не тільки позитивні результати кожному учаснику в реабілітації та відновленні, а й відкриє нові горизонти у великому спорті Української збірної з Параолімпійських видів спорту.

За тиждень відшита спортивна форма для плавання буде забрендована і ми будемо виглядати справжньою командою.

Забігаючи наперед, уже скоро наші ветерани матимуть змогу не тільки тренуватись в басейні, а й відвідувати спортивний зал з тренажерами, який ми у найближчий час запустимо, для фізичних навантажень за персональною програмою на базі Київ Мілітарі Хаб, вул. Бастіонна 11.

Хочу подякувати усім, хто допомагав йти до мети у напрямку плавання.

Бажаючим долучитись до проекту з плавання – наші контакти:

Тримаємо Стрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *