Про роздержавлення «Вісника» та землю учасникам АТО

На сьогоднішній одинадцятій сесії Ірпіньради першим питанням розглянули реформування друкованого ЗМІ міськради – газети «Ірпінський вісник». Власне, реформування полягає у тому, що допоки комунальна газета перестане бути такою. Роздержавлення комунальних ЗМІ відбувається на законодавчому рівні, й має завершитися до 2018 року.

Про роздержавлення «Вісника» та землю учасникам АТО

Як зазначив з цього приводу міський голова Володимир Карплюк, після того, як «Ірпінський вісник» позбудеться статусу комунального видання, міська рада розміщатиме публікації на таких самих умовах, як будь-які інші юридичні чи фізичні особи. «Ми рухаємося тим, шляхом, який нам задала Європа, – прокоментував прийняте рішення виходу міськради зі складу засновників «Ірпінського вісника» міський голова. – Таким чином фактично отримаємо за рік-півтора-два відсутність впливу чиновників на засоби масової інформації. Це нормально».

Міський голова згадав добрим словом підприємця Олександра Пікулика, «який  витратив значну суму на фінансування заміни вікон у ірпінських школах та садочках». Торік за короткий період часу швидко замінили старі вікна на сучасні металопластикові у згаданих навчальних закладах. Відтак, за поданням Володимира Карплюка Ірпіньрада зарахувала Олександру Пікулику цю заміну вікон за пайовий внесок у розвиток інженерно-соціальної інфраструктури міста Ірпінь.

Про роздержавлення «Вісника» та землю учасникам АТО

Проголосували за виділення земельних ділянок учасника АТО. Близько двохсот воїнів отримають по 5 соток землі в кінці вулиці 11-та Лінія. Міський голова пообіцяв видати документи права власності на землю максимум протягом 14 днів. При цьому Володимир Карплюк застеріг від того, аби хтось об’єднував ці ділянки для багатоквартирного будівництва. Згідно зонінгу, будівництво там може бути лише індивідуальне – до 200 метрів квадратних на одній ділянці розміром 5 соток.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *