ПОПСУЙ ПОРУШУЄ ЗАКОН – НІХТО НЕ РЕАГУЄ

Вже два роки минуло з часу прийняття закону, згідно з яким запровадили поіменне голосування всіх рішень місцевих рад. Зрозуміло, що Ірпінська рада не виняток. З вересня минулого року поіменка розміщується на офіційному сайті міськради.

Раніше хоча б більш-менш регулярно, проте останнім часом наче забули, а то й взагалі забили на потребу інформування громадськості. Сьогодні на кінець робочого тижня ще й досі немає на сайті результатів поіменних голосувань 49 та 50 сесій Ірпіньради, які відбулися відповідно 29 березня та 26 квітня. Це при тому, що законодавча вимога – публікувати результати голосувань в день проведення сесії.

ПОПСУЙ ПОРУШУЄ ЗАКОН – НІХТО НЕ РЕАГУЄ

Відтак, логічно виникає запитання щодо виконання своїх посадових обов’язків секретарем міськради Анастасією Попсуй, а також до правоохоронних органів, які мають стежити за діяльністю місцевої влади.

А ще до депутатів Ірпіньради, які на початку цього року досить результативним голосуванням, 29 «за», обрали Попсуй на посаду секретаря міськради. Хоч голосування й було таємним, але такі його підсумки дають можливість зробити висновок, що за Попсуй голосували усі фракції, окрім «Свободи». То тепер нехай, хто підтримав Анастасію Вікторівну і відповідають за таку її «ефективну» роботу.

ПОПСУЙ ПОРУШУЄ ЗАКОН – НІХТО НЕ РЕАГУЄ

Видається, що не спроста попри вимогу закону утаємничуються результати поіменних голосувань двох попередніх сесій, на яких було прийнято чимало дерибанних рішень. Їхнє ухвалення було б неможливим без підтримки «Новим обличчям», наданої від інших партій, деякі з них час від часу вдають із себе опозиціонерів нинішній КіНОшній поки що владі в Ірпені.

Оприлюднення ж персональних волевиявлень одразу дадуть оцінку їхній «опозиційності». Це я веду до того, що апелювати до самих «Нових облич» – марна справа. Проте, інша річ – керівництво справді повноцінних партій, представники яких в Ірпіньраді своєю діяльністю, м’яко кажучи не додають  авторитету ні собі, ні своїм політичним колегам різних рівнів.

А саме – звертаю увагу керівництва політичних партій: Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», УКРОП, Партії «Солідарність жінок України», Партії захисників Вітчизни на конформізм й угодовницьку позицію, яка виражається у співпраці їхніх депутатів з нинішньою дерибанною владою в Ірпені.

 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

P. S. Подібними зверненнями депутати від «Свободи» раніше вже доймали міського голову та попереднього секретаря Ю.Денисенка. Видно, що мало допомогло. Треба все по-новому.

ПОПСУЙ ПОРУШУЄ ЗАКОН – НІХТО НЕ РЕАГУЄ ПОПСУЙ ПОРУШУЄ ЗАКОН – НІХТО НЕ РЕАГУЄ

 

One thought on “ПОПСУЙ ПОРУШУЄ ЗАКОН – НІХТО НЕ РЕАГУЄ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *