Під Києвом припинено роботу чотирьох АЗС (+ фото)

Під Києвом припинено роботу чотирьох АЗС (+ фото) Києво-Святошинською місцевою прокуратурою в ході досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) із залученням судового експерта з дослідження причин та наслідків порушень вимог безпеки життєдіяльності та охорони праці на об’єктах підвищеної небезпеки проведено чотири санкціоновані огляди нелегальних автозаправних станцій, розташованих на території Києво-Святошинського району.

Під Києвом припинено роботу чотирьох АЗС (+ фото) Встановлено, що роздрібна торгівля зрідженим газом та дизельним паливом на автозаправних станціях здійснюється без належного оформлення дозвільних документів, а їх робота пов’язана з ризиком виникнення надзвичайних ситуацій, які становлять екологічну та техногенну небезпеку для людей та довкілля.

Під Києвом припинено роботу чотирьох АЗС (+ фото) Відтак, з метою запобігання подальшої незаконної діяльності АЗС газозаправне та дизельне обладнання вилучено та ініційовано питання щодо накладення арешту.

Джерело: Прес-служба прокуратури Київської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *