Обшуки в Ірпіньраді: прокуратура офіційно назвала причину

«Зоря Приірпіння» вже розповідала про вчорашні обшуки в Ірпінській міській раді. Наразі прокуратурою офіційно названо їхню причину.

Обшуки в Ірпіньраді: прокуратура офіційну назвала причину«8 серпня, Києво–Святошинською місцевою прокуратурою Київської області спільно з працівниками поліції проводиться санкціонований судом обшук в приміщенні Ірпінської міської ради та її виконавчому комітеті

Обшук здійснюється в межах досудового розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст.367 КК України (службова недбалість – ред.).

Раніше слідство отримало ухвалу суду, якою було надано тимчасовий доступ до документів Ірпінської міськради і виконавчого комітету, а саме рішень міськради про зменшення розміру пайової участі замовникам будівництва, а також документів, які стосуються містобудівних умов та обмежень, тощо.

Однак, посадові особи вказану ухвалу суду залишили без виконання. Таким чином слідчий суддя за клопотанням прокуратури постановив ухвалу про дозвіл на проведення обшуку. Досудове розслідування триває», – йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури Київської області.

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *