Ірпінські чиновники «благодійничають» у Гостомелі

Благодійництво за рахунок облагодіяного. Або вашим салом та по вашій ж шкурі. Тільки так можна назвати те, що сталося на засіданні Ірпінського міськвиконкому 6 серпня.
Члени виконкому міста піддалися на вмовляння депутата міської ради Ірпеня Максима Плешка і проголосували за виділення 5 474 305 гривень на викуп у власників приміщення колишньої контори СТОВ «Бучанський» в Гостомелі. У цій будівлі зараз розташована п’ятнадцята неповна середня школа.
Перипетії навколо цієї школи широко описані у ЗМІ. Проте, зараз мова трохи про інше. 5 з половиною мільйонів гривень виділяє розпорядник коштів – міська влада Ірпеня. Гостомелю – селищу, яке лише за попередній 2018 рік принесло в загальний бюджет Ірпінського регіону суму в 131,6  мільйонів (!) гривень.
А взагалі-то арифметика наступна. І дуже проста.
Ірпінські чиновники «благодійничають» у Гостомелі
На цій діаграмі вказано скільки коштів надходить до Ірпеня з Гостомеля і скільки повертається назад у вигляді фінансування якихось робіт. Як бачимо, менше 6%. Цьогоріч, з обіцяних 30 мільйонів, Ірпінь виділив селищу лише сім з половиною. І це вже намагаються подати за величезну благодійність.
Утім, цифри вперто доводять своє. І невдовзі, провівши вибори до власної ОТГ, древнє селище вже не буде залежати від примх можновладців сусіднього міста. Зможе розбудовувати свою інфраструктуру, в т. ч. збудувати нову школу та два дитячих садки.
Допоки ж, Гостомель своїми заробленими грошима обслуговує примхи ірпінських чиновників у вигляді стел творчого духу, набережним з мостами, які небезпечні для людей і т. ін. Однозначно, що далі так тривати не може!

 

Анатолій КОРЧЕНОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *