Неподобство: «Нью-Йорк» заливає Ірпінь нечистотами!

Вже кілька років на окраїні Ірпеня, неподалік мікрорайону Стоянка, над лісом бовваніють гігантські новобудови з претензійною назвою ЖК «Нью-Йорк».

Неподобство: «Нью-Йорк» заливає Ірпінь нечистотами!

Власне, від самого всесвітньо відомого міста Нью-Йорк його стоянська пародія перейняла дуже мало, практично тільки одну назву, яка без сумніву, покликана залучати чимбільше покупців квартир у згаданому ЖК… і більш нічого.

Висотна забудова серед лісу, м’яко кажучи, недоречна й неоковирна. На окраїні міста серед природи напрошується елітне котеджне містечко, але забудовник «Орлан-інвест» вирішив інакше.

У справжньому Нью-Йорку висотна забудова розташована в центральному районі Мангеттен, який показують туристам і є звичною візитівкою на листівках. Окраїни й загалом переважна частина Нью-Йорка – це малоповерхова котеджна забудова.

Ясна річ, що у справжньому Нью-Йорку розвинена комунальна інфраструктура. На відміну від його ірпінсько-стоянського «переспіву», до якого не спромоглися підвести належні для будь-якого цивілізованого поселення – водогін і каналізацію. Внаслідок чого  з-під ЖК «Нью-Йорк» на сусідню природню територію стікають нечистоти. Періодично вони переливаються через дорогу, яка веде від Водоканалу на Стоянку, заливаючи природне довкілля, стікаючи далі в заплаву Ірпінь-річки.

Неподобство: «Нью-Йорк» заливає Ірпінь нечистотами!

Важко сказати, чим думали засновники «Нью-Йорку» на окраїні Ірпеня, збудувавши мікрорайон на тисячі квартир, при цьому заздалегідь не подбавши про елементарні умови проживання його мешканців. Відтак, доводиться багатьом довірливим інвесторам тішити своє самолюбство тим, що вони живуть у «Нью-Йорку»… виливаючи помиї з двадцятого поверху.

Неспроста, багато ще не зданих в експлуатацію квартир цього поселення вже по кілька разів були перепродані, наразі цей процес перманентної зміни власників «нью-йоркської» нерухомості триває далі. Власне, для Ірпеня кількох недавніх років подібна ситуація не є чимось новим чи дивним. Навпаки, це доволі звична практика, на жаль…

Неподобство: «Нью-Йорк» заливає Ірпінь нечистотами!

Наразі нас у цьому плані турбує дещо інше питання: на яких підставах,  з яких мотивацій чи приводів назву найбільшого міста США, одного з найбільших, найвідоміших і найкрасивіших міст світу – привласнили й присвоїли цьому недоробленому ЖК край Ірпеня?! Це все одно, якби в Нью-Йорку місцеву каналізацію назвали «Орлан-інвест», або ж смітник імені Мирончука. Потрібно мати якусь відповідальність і адекватність, даючи такі гучні й всесвітньо відомі (при цьому, без дозволу присвоєні чужі власні назви) найменування своїм творінням.

 

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Від редакції «Зорі Приірпіння»: Просимо вважати цю публікацію офіційним запитом до мерії Нью-Йорка, Уряду та Президента Сполучених Штатів Америки – чи давали вони згаданому Ірпінському житловому комплексу дозвіл на назву «Нью-Йорк»? Або хоча б мали запит від «Орлан-інвест» чи розмову на тему присвоєння такої назви згаданому ЖК?

Звертаємо увагу мерії міста Нью-Йорк та Уряду Сполучених Штатів Америки на те, що назва ЖК «Нью-Йорк» дискредитує однойменне місто у США, згубно впливаючи на його імідж на міжнародній арені.  

From the editorial board of Irpinshire Star: We kindly ask to consider this publication a formal request filed to the Mayor of New York and New York City Council whether they had given to the above-mentioned residential estate their permission to use the name New York or whether they had at least received from Orlan Invest a request or Orlan Invest had a talk with New York authorities about the respective naming of the above-mentioned residential estate? Having said that, we also draw attention of New York authorities to the fact that the respective naming of above-mentioned residential estate denigrates the name New York and tarnishes its image on the international arena.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *