«Доброград» подарував знижки на квартири до дня Всіх закоханих молодятам Ірпеня

«Доброград» подарував знижки на квартири до дня Всіх закоханих молодятам Ірпеня

Група компаній «Доброград» до свята всіх закоханих подарувала знижки на квартири у власних комплексах молодятам Бучанського району.

Компанія-забудовник «Доброград» спільно з РАЦС-ами Бучанського району провели захід, спрямований на підтримку молодих сімей. Представники компанії привітали молодят подарунковими сертифікатами зі знижкою до 70000 грн на придбання квартири в житлових комплексах компанії.

«День всіх закоханих – прекрасне світле свято. І ми в компанії вирішили привітати молодят та підтримати молоді сім’ї в цей непростий час. Ми розуміємо, що для багатьох придбання власного житла є заповітною мрією і сьогодні ми вирішили дещо наблизити наших закоханих до її здійснення! – прокоментував керівник відділів продажу компанії «Доброград» Григорій Свередюк.

Група компаній «Доброград» вже 10 років розбудовує передмістя Києва та за роки своєї будівельної діяльності успішно реалізувала такі проекти як ЖК «Піонерський квартал», ЖК «Сакура», ЖК «Чорновола», ЖК «Українка» і зараз продовжує будувати комплекси у Вишневому, Крюківщині та Чабанах. Восени минулого року компанія розширила географію своєї діяльності та почала будівництво сучасного житлового комплексу в смт Гостомель – ЖК «Гостомель Сіті».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *