Нагороди Героям з Гостомеля

Два роки тому жителі Дебальцевого ще не підозрювали, яка трагедія чекає їхнє місто. Про кількість загиблих, полонених при виході або закатованих у тортурах українських військових навряд чи стане коли-небудь точно відомо. За різними даними, їх сотні і навіть тисячі.

Рік тому, 18 лютого 2015 року, українські військовослужбовці пішли з Дебальцевого Донецької області з чималими втратами – військові виявилися в оточенні «ополченців», які крок за кроком стискали кільце навколо населеного пункту. У річницю трагічного виходу з Дебальцевого в Гостомельському Будинку культури з цього приводу було влаштовано урочисту подію для наших хлопців, наших односельчан, у яких 51 нагорода за участь у бойових діях, за охорону нашої держави. І це не просто привід для зустрічі, дехто з гостомельчан реально був у Дебальцівському котлі.

Під час цього заходу вшанування героїв, які були учасниками та які загинули під час боїв, військовий комісар Ірпінсько-Бучанського об’єднаного військового комісаріату Сергій Петрович Кайдан та селищний голова Юрій Ілліч Прилипко вручили гостомельським військовим 21 медаль, багато відзнак  і нагрудних знаків, деякі посмертно.

«Ми з хлопцями довго думали як віддячити тим, хто допомогає нам…» – сказав голова спілки воїнів учасників АТО селища Гостомель Олексій Табачук і запросивши на сцену Юрія Прилипка вручив йому подяку.

«Ніхто з нас не боїться так сепаратистів, як стоматологів…» – продовжив пан Табачук і подякував бучанському стоматологу Возному Сергіюй Федоровичу, нажаль Сергій Федорович не приїхав, але подяку йому завезуть особисто.

Окремо подяку було висловлено Олегу Мамчуру за допомогу в організації свята та Наталії Черінській наталії директору Будинку культури і всім іншим депутатам, які прийшли, проявили цікавість і підтримали. Адже за два дні до цього на сесії селищної ради всіх депутатів було запрошено.

У концертній програмі виступили місцеві артисти і колективи.

Також під час однієї з промов Юрій Прилипко звернувся до всіх АТОшників з проханням у кого проблеми з житлом писати заяви на його ім’я, а він в свою чергу шукатиме державні програми і інші шляхи вирішення проблеми.

Надія ФЕДЦОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *