В Гостомелі новий начальник ЖЕКу, головний архітектор та директор «інформаційних технологій»

На першому засіданні п’ятої сесії Гостомельської селищної ради селищний голова Юрій Прилипко представив нового начальника ЖЕКу та нового головного архітектора селища. Як зазначили юристи селищної ради,  ці посади не потребують голосування на сесії ради – їх селищний голова призначає особистим рішенням.

В Гостомелі новий начальник ЖЕКу, головний архітектор та директор «інформаційних технологій» Відтак, новопризначений начальник ЖЕКу Євген Штурман на запитання присутніх оприлюднив свій номер телефона і пообіцяв з кожним з депутатів на окрузі пройтися по проблемних місцях (з точки зору комунального господарства) і скласти акти дефектів, аби їх виправити в подальшій своїй роботі. Також було обіцяно оприлюднити номер телефона ЖЕКу, аби всі мешканці Гостомеля мали нагоду дзвонити й повідомляти про проблеми, які повинне вирішувати це комунальне господарство.

Також на запитання депутатів відповідав новопризначений головний архітектор селища Володимир Єрмолаєв. Він розповів про свою трудову біографію, яка кидала його по всіх куточках колишнього Союзу, при цьому все життя він пропрацював архітектором.

В Гостомелі новий начальник ЖЕКу, головний архітектор та директор «інформаційних технологій»

На відміну від перших двох згаданих посад, призначення на посаду директора комунального підприємства «Гостомельскі інформаційні технології» проходило шляхом вибору з-поміж трьох кандидатур: двох депутатів ради Ольги Смолянчук та Олега Поповичука та професійної журналістки Ольги Аверіної. З третьої спроби обрали Ольгу Смолянчук. Спочатку нарахували 11 голосів, потім 10, а за третім заходом мінімально необхідні – 14. Причому, по ходу голосувань депутати з’ясовували рейтингове воно чи ні та чи можуть самі претенденти на посаду брати в ньому участь (юрист селищної ради Вікторія Чернуха заявила про конфлікт інтересів).

Доречно зазначу, що в питанні роботи сайту, а особливо випуску газети – головне бюджет (скажу по секрету гостомельським депутатам – річний бюджет регулярного місцевого видання складає щонайменше півмільйона гривень). За його відсутності, як в Гостомелі, всі ці вибори й призначення щось на зразок дитячих ігор в стінгазету.

В Гостомелі новий начальник ЖЕКу, головний архітектор та директор «інформаційних технологій»

Найбільші пристрасті викликали обговорення питання земельних відносин. А саме – будівництва в районі автопарку по вулиці Прорізній житлового масиву з соціальною інфраструктурою, зокрема, дитячим садочком більше ста місць. Представник забудовника розповів, що ця земля була віддана у приватну власність Гостомельською радою ще 2004 року, після чого викуплена будівельною фірмою. Відтак, потрібен дозвіл на розробку детального плану забудови даної території. Частина депутатів запротестувала, мовляв, там ліс. Забудовник запевнив, що на місці планованого будівництва немає ніякого лісу. І взагалі, «ви ж самі його роздаєте, дерибаните, а потім до нам претензії висловлюєте!» – емоційно випалив забудовник після того, як депутати «провалили» його питання.

«За» голосували селищний голова Юрій Прилипко та ще кілька депутатів. Більшість були «проти» чи «утрималися». Їм не допомогли ніякі докази й переконування щодо перспектив зведення житлового масиву з соціальними об’єктами, дитсадком, амбулаторією, парковою зоною, дорогами й комунікаціями, а також новими робочими місцями й суттєвими надходженнями до місцевого бюджету.

Ще під час попередньої каденції Гостомельської ради деяких депутатів звинувачували в тому, що вони вимагали по 200 доларів за один голос  у подібних питаннях. Відтак, «терзают смутние сомненья» чи не передалася ця «хвороба» депутатам нинішньої каденції. Принаймні, буде дуже дивно, якщо на якомусь з наступних засідань ті «народні обранці», що не підтримали згадане будівництво, що називається, «без шуму і пилі» проголосують позитивно за це питання.

Відчуваючи такий опортуністичний настрій більшості депутатів щодо забудовників, головуючий на сесії Юрій Прилипко переніс на наступне засідання (заплановане на четвер 25 лютого) питання забудови в районі вулиць Леонтовича й Чернінської.

Наприкінець звітного засідання депутати вирішили перенести літак, що біля ресторану «МарциПан». Проте, куди – ще не визначилися. Чекають на пропозиції, у тім числі й громадськості.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Фото: Надія ФЕДЦОВА

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

5 комментарии на “В Гостомелі новий начальник ЖЕКу, головний архітектор та директор «інформаційних технологій»

  1. Насмешило: Смолянчук и информационные технологии!? Список 14 -ти “умных” в студию!

  2. Чомусь я не здивований,”на манеже одни и теже” попрошайки Мамчур Олег и його гадкiе собратья.

  3. Насколько я помню,Мамчуры машины моют на Ленина,очищают их от грязи,а отец Пётр на той же улице очищает грязные души.Так я думаю не тяжело по дороге на автомойку заезжать через Петра,чтобы хоть как-то очищать свои замурзанные душёнки.

  4. Заходила в сельсовет к секретарю рады и слышу крик Смолянчук Ольги на всё помещение:”в мене грошей нема на мандаринки,нема шо їсти”.Назначили её директором коммунального,теперь вдоволь всего наестся.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *