Мельничука – підтримати, Денисенка – винести!

Учора в приміщенні Ірпінської міської ради відблася широко анонсована в листівках та ЗМІ подія – зустріч громади з секретарем Ірпіньради виконуючим обов’язки міського голови Богданом Мельничуком. Люди зібралися на 17-ту годину у фойє міськради, проте довго не могли потрапити до актової зали через замкнені двері. Обурена громадськість звинуватила у цьому Юрія Денисенка, називаючи його самозваним секретарем міськради, який порушує права людей на мирні зібрання. Тож до зали громадськості вдалося потрапити завдяки свердлу, яким викрутили замок зі вхідних дверей.

Мельничука – підтримати, Денисенка – винести!

 

Звітуючи перед громадою Богдан Мельничук розповів про свою роботу, навів чимало цифр, а також розказав про взаємостосунки з заступниками, депутатами, працівниками виконкому, забудовниками (заборгували місту 5 млн. 140 тис. грн. пайової участі) та керівниками комунальних підприємств Ірпіньради (відео початку виступу Б.О.Мельничука дивіться натиснувши ТУТ). За словами Богдана Омеляновича, цілком достатньо й одного заступника міського голови.

Мельничука – підтримати, Денисенка – винести!

 

За час його роботи на посаді секретаря Ірпіньради й в .о. міського голови чисельність апарату виконкому скоротилася з 83 до 63 осіб. З багатьма керівниками комунальних підприємств вдалося знайти розуміння. Не в приклад редактору КП «Ірпінський вісник» В.Закревському, який за словами Мельничука вже двічі писав заяву на звільнення, але потім заднім числом оформлював собі лікарняний (відеоролик розповіді Богдана Мельничука про стосунки з начальником ЖЕКу та редактором «Ірпінського вісника» дивіться натиснувши ТУТ). Відтак, потім повертався до керування комунальним виданням, останні випуски якого відверто й односторонньо підтримують Ю.Денисенка, чим викликають обурення громадськості.

Мельничука - підтримати, Денисенка - винести!

 

З депутатами у Богдана Мельничука також стосунки не склалися, оскільки «більшість з них – заробітчани, й нічого корисного для нашого міста не зроблять». Що й стало причиною нинішнього безладу в міськраді – проголошення другого секретаря, виготовлення другої печатки і т. ін. Все це ще раз загострило необхідність позачергових виборів 26-го жовтня разом з міським головою і депутатського корпусу міськради.

Мельничука - підтримати, Денисенка - винести!

 

Присутня громадськість визнала Богдана Мельничука єдиним легітимним секретарем Ірпіньради та виконуючим обов’язки міського голови (відеоролик голосування за його підтримку дивіться натиснувши ТУТ). Водночас, випустивши в Богдана Омеляновича чимало критичних стріл через його нерішучість і поступливість у плані протидії спробам захоплення влади Денисенком та його прихильниками. Представник ГО «Нові обличчя» Віктор Небога закликав громаду зібратися й винести Денисенка разом з кріслом з кабінету секретаря ради. Помічник Б.Мельничука Олег Ополінський висловив пропозицію провести пікетування Генеральної прокуратури України (оскільки місцева нічого не може вдіяти), аби донести до її відома всі ці неподобства, що нині кояться в Ірпені.

Мельничука - підтримати, Денисенка - винести!

 

Один з лідерів Спілки громадських організацій «Ірпінський Дім» Максим Плешко узагальнив пропозиції кількох промовців – створити Ініціативну групу, яка б допомагала Богдану Мельничуку здійснювати свої повноваження та протидіяти «рейдерському захоплення влади» командою Денисенка, діяльність якої прирівняли до сепаратистів на Сході України.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *