ІРПІНЬ ПРЕКРАСНИЙ У СНІГУ!

Щедро всипало снігом Ірпінь та селища на цьогорічні Різдвяні свята. Чим більші кучугури на дахах, у дворах та вулицях – тим прадавніше й автентичніше виглядає наше Приірпіння.

Хоч уже й не здибаєш у центрі Ірпеня старих низьких хат, які під саму стріху засипало снігом, та вуличні замети-перемети нагадують добрі давні часи, які з трепетом згадують старожили. Тоді снігові пагорби застилали Ірпінські вулиці, через які люди протоптували стежки, а сани в кінних упряжах прокладали дві вузенькі колії.

Снігу тоді на вулицях мало хто прибирав. Не було такої можливості та, власне, й особливої потреби. Єдине, що тодішні влада зганяла місцевий люд у добровільно-примусовому порядку чистити від снігу залізничні колії. То були стратегічні магістралі, на відміну від містечкових вулиць. На останніх панувала снігова ідилія й гармонія з природою, схожа на сьогоднішню в Ірпені.

Й зараз комунальні служби не поспішають прибирати снігові замети, наче намагаючись якомога довше зберегти й увіковічнити цю зимову автентичну красу для прийдешніх полінь. Тільки деякі люди з лопатами, можливо позбавлені естетичного смаку, намагаються в силу своїх обмежених можливостей очищувати від снігу пішохідні частини навпроти своїх магазинчиків яток. Проте, вони не роблять снігозбиральної погоди в умовах нинішньої заметілі, яка зараз дедалі більше автентично наповнює ніжним пухнастим природнім скарбом вулиці і площі Приірпіння.

Фотомиттєвості сьогоднішніх засніжених вулиць кореспонденти «Зорі Приірпіння» підготували для історії та Вашої уваги. 

 Окремий репортаж з Ірпінського центрального ринку, який сьогодні також рясно засипало снігом.

 

 Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *