Особливості Різдвяного снігоочищення в Ірпені

На сьогорічне Різдво, окрім іншої Божої благодаті, як і належить за давніми традиціями, випав сніг. Та не просто сніг, а хурделиця, що засипала Ірпінь та навколишні селища. Хоч і по коліно, але спробуй – розгреби!

Тим паче, що наче за сюжетом Гоголівської «Ночі перед Різдвом», повели чорти Ірпінських комунальників якимись зрозумілими хіба що нечистій силі манівцями. Внаслідок чого центр Ірпеня ще й досі залишився незбираним від снігу. Хіба що фрагментарно прогребеним та посипаним піском.

Словом, з очищенням від снігу доріг Приірпіння, а особливо тротуарів – сьогодні не склалося.  Втім, окремі борці з проявами діяльності класичних чортів, Ірпінські Ковалі Вакули, все ж таки змогли дати ради засніженому навколишньому простору.

На фотоілюстраціях нижче можете побачити, як розчистили сніг перед магазином «Гермес» (який простолюд називає  «У Тадейовича»), біля кафе «Газон» (його народ охрестив «Кафе абсурду»), алеї «Червоних ліхтарів» (біля «Фори» прозваної «Теплицею»), а також побачити рідкісні потуги снігоочищення  на центральній площі та на сходах перед Ірпіньрадою.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *