“Irpen Art School” переїхала в центр Ірпеня

Учора в Ірпені на вулиці Центральній, 37-а відбулася урочиста презентація нового приміщення Школи академічного рисунку й  живопису «Irpen Art School», яка вже більше року навчає дітей і дорослих малювати – раніше на вулиці Єрощенка (Островського), а відтепер – у центрі міста.

– Це дуже важливо, що є заклади культури, розташовані не на околицях, а в самому центрі Ірпеня, як-от музична школа, музей, бібліотека, а тепер і художня школа, – зазначив у привітальному виступі директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею Анатолій Зборовський.

Загальновідомо, що Ірпінь – багатий на таланти. У тім числі, й на художні. Але таланти без навчання – це все одно, що алмази без огранки. Аби вони стали діамантами, їх потрібно належно відшліфувати. Таким «шліфуванням» художніх талантів Приірпіння і займається «Irpen Art School».

Про це говорили  присутні на урочистій презентації нового приміщення Художньої школи, дякуючи її керівниці, відомій художниці Євгенії Харгрі, вихованці якої вже домолися вагомих успіхів, і наразі продовжують опановувати тонкощі художньої справи.

До Вашої уваги фотозвіт з презентації нового приміщення «Irpen Art School» та краєвидів з його вікон.

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *