ЦИГАНСЬКИЙ “РОМАНС” В ІРПЕНІ НА БКЗ

Раніше вони були птахами. А з птахів перетворились на циган. В усіх циган раніше були крила. І кормилися вони не працею та не крадіжками: літали, як усі птахи, та їли те, що й птахи. Коли на дворі ставало холодно, вони підіймались і разом з іншими птахами рушали у путь. Набридне їм на одному місці – перелітали в інше, набридне й там – знов летять далі. Так і жили.

ЦИГАНСЬКИЙ “РОМАНС” В ІРПЕНІ НА БКЗ

Тільки не думайте, що то було золоте життя. Пташці, котра сидить у клітці, краще хоча б тим, що її господар піклується про неї, кожного дня сипле їй свіжих зерен. А вільна птаха сама повинна здобувати собі корм. Але ж вона вільна!

У боротьбі за хліб насущний їх ноги ставали міцними, крила ослабли та перетворились у руки. Прощавай, вільне життя, прощавайте подорожі у дальні краї.

Але ж ні! Цигани й до сьогодні залишаються птахами. Тільки без крил…І знають, настане день, коли вони знову стануть вільними. Адже недарма Бог полюбив їх за веселий норов і талант, і тому не став прив’язувати їх до клаптику землі, а подарував для життя весь світ.

Світ таємничої циганської душі, привітність та гарний настрій завжди дарує глядачам єдиний в Україні циганський музично-драматичний театр «Романс» під керівництвом народного артиста України Ігоря Крикунова.

ЦИГАНСЬКИЙ “РОМАНС” В ІРПЕНІ НА БКЗ

Свій 25-й творчий сезон театр закриває святковими гастрольними концертами у м.Бориспіль та м.Ірпінь (відбувся минулої суботи у Центральному будинку культури на БКЗ), а також великим концертом до Дня Народження Ігоря Крикунова 24 червня. У гастрольній програмі були представлені істинно циганські хіти. Все найкраще, чим пишаються вільнолюбні цигани і чим захоплюються вдячні глядачі.

Як вільні птахи, артисти театру несуть на своїх крилах звістку про славу багатої талантами української землі, на котрій зміцнили ноги та загартувалася душа цигана. І виросли крила. Привіт, вільне життя! Привіт, далекі краї! Ми знову птахи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *