Фото дня – 31 травня: кінний транспорт в Ірпені

Як на нинішні часи, доволі цікавий, якщо не сказати унікальний випадок зафіксував редакційний об’єктив «Зорі Приірпіння» на в’їзді до Ірпеня з боку Гостомельського шосе.

Поміж сучасних нових і не дуже багатотонних і багатотисячних (у грошовому вимірі) автомобілів – їхав собі дядько возом, запряженим гнідим конем.

Фото дня – 31 травня: кінний транспорт в Ірпені

Ще кілька десятків років тому кінська упряж була доволі звичним явищем у нашому Приірпінні. Якісь півстоліття тому гужовий транспорт переважав над автомобільним.

Часи змінилися. І тепер кінський віз чи не найбільша екзотика минувшини, яку можна побачити на наших вулицях. Мимоволі напрошується бажання зазирнути в майбутнє. Якими будуть наші дороги через 10, 20 чи 50 років? Який транспорт стане екзотикою, а який звичним явищем?

Фото дня – 31 травня: кінний транспорт в Ірпені

Передбачення редакції «Зорі Приірпіння»: мине небагато часу – і нинішні автомобілі на бензині, дизелі чи газу стануть такою ж екзотикою, як цей кінь, запряжений у віз.

Нині нам звичні авто замінять електромобілі. Вони вже курсують Ірпінськими та іншими дорогами. Хто вміє їх розрізняти, той помічає. Здебільшого це невеличкі «Нісан Ліф», але трапляються й більш брендові хоча й дорожчі «Тесла». І це лише початок…

Саме за електомобілями майбутнє наших доріг! Втім, коні також залишаться. Як же без них?! Це ж частина природи, як і ми з вами.

Фото дня – 31 травня: кінний транспорт в Ірпені Інша справа нинішні бензиново-дизельні вонючки зі шкідливими викидами. Кому вони стануть потрібні, коли ставши доступними електромобілі, витіснять їх з наших доріг?

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *