Діти й дорослі прибирали берег Ірпінь-річки

Сьогодні пройшла толока. Прибирали берег Ірпінь-річки від шлюзу №6 і далі вниз за течією. Як зазначила ініціаторка цієї толоки голова Ірпінського міського осередку ВГО “Товариство українських офіцерів” Людмила Соколова, це місце для прибирання вибрали не спроста – воно найбільш засмічене вздовж берега в Приірпінні.

Відтак, під гаслом: «Примирення з природою, примирення націй – крок до закінчення війни» для прибирання зібрали небайдужих людей. Відрадно, що серед тих, хто збирав викинуте сміття були маленькі вихованці Ірпінської дитячої школи мистецтв імені Вериківського. Діти змалку навчаються оберігати довкілля, а не засмучувати його, як деякі дорослі індивідууми.

Подібна толока проходить не вперше. Торік зібрали чотири машини сміття. Сьогодні один тракторний причіп. Чи стали менше смітити? Частково так, але ще чимало непотребу залишилося валятися у високій траві. Так само потрібно прибрати сміття з русла річки впалі дерева, на яких утворюються загати з пляшок та інших сторонніх предметів, які зносить течією. Не так багато, як торік, коли за шлюзом відходи «цивілізації» майже повністю перегородили Ірпінь-річку, проте й зараз його плаває, на жаль, чимало.

Діти й дорослі прибирали берег Ірпінь-річки

Зрозуміло, що сьогоднішнє прибирання не востаннє. Нині дорослі і діти очистили чималу територію. В одному місці посадили ожину. Восени планують посадити дерева, аби укріпити береги річки, де вони  поступово зсуваються й обвалюються.

Організатори толоки, а головне рідна природа вдячна усім, хто взяв участь у прибиранні, або іншим чином долучився до даної акції. Зокрема, Людмила Соколова висловила вдячність  Андрію Литвинову, який забезпечив  трактор з причепом для вивезення сміття. А також заступнику директора КПП «Теплоенергопостач» з економічних та інвестиційних питань Василю Пікулику, який надав екскаватор для завантаження сміття та вирівнювання ґрунту під майбутні насадження.

Далі до Вашої уваги світлини краєвидів Ірпінь-річки, які потрібно вберегти для нащадків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *