Дволикість влади з погляду на «коронавірусну» ірпінську набережну

Незвичні навколокоронавірусні метаморфози відбуваються у нашому Ірпені. Міська рада під виглядом піклування за здоров’я людей проводить сесію закриту  від громадян. Директор КП «Управління благоустрою міста» Ю.Прибилова закликає мам з дітьми не виходити у парки на дитячі майданчики, які обвішуються загороджувальними червоними стрічками.

Парки і вулиці Ірпеня стають малолюдними. «Куди ж поділися всі люди?», – запитає якийсь недосвідчений приїзджий. «Ясна річ куди – на набережну!», – відповість кожен, хто знає що в Ірпені куди, почім і навіщо.

Світлині зроблені у розпал робочого дня. На наберенжній десятки машин, сотні людей. Всі без масок. Ніякої мунварти та інших опудал у камуфляжах  із «навязкуватим сервісом» засобів протикоронавірусної безпеки.

Можна зрозуміти, що одні люди сім раз перестраховуються, інші навпаки поводяться надто безпечно з огляду на пандемію коронавірусу. Але чому ірпінська влада в одних місцях і випадках наче у телевізорі: вмикає одну противісну програму, а в іншому – прямо протилежну.

Виходить фактично, що розкрекламована для покупки квартир набережна – за межами карантину?!

Чи тут в масках і комбінезонах з оприскувачами недоречно піаритися, на відміну від вже проданих і заселених територій  довкола парків і скверів?!

А може відставний мер Карплюк із Лісабона по інтернету закодував свою набережну від поширення коронавірусу?!

Смішно, аби не було так сумно…

 

Агнешка НОВАК

Юля СВІЧКОГАС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *