Нове будівництво біля автопарку: документально індивідуальне житло впритул до залізничної колії

Кілька днів тому на окраїні Гостомеля біля автопарку огородили парканом земельну ділянку, на якій ростуть більше десятка живих дерев. Громадськість забила на сполох – знову якась забудова?

Нове будівництво біля автопарку: документально індивідуальне житло впритул до залізничної колії

У соцмережі Фейсбук поширилося відео, на якому громадський активіст Лаврентій Кухалейшвілі з’ясовує долю цієї ділянки. Депутат Ірпінської міськради Віталій Нелюбін показує йому документ права власності на 10 соток, виданий Гостомельською селищною радою 2008 року.

«Зоря Приірпіння» взялася розслідувати дане питання. Справді 2008 року ще за часів головування в Гостомелі Анатолія Кириченка ці 10 соток було виділено гр. Топалу під індивідуальне житлове будівництво. Пізніше ділянки власник змінився. Тепер вона числиться за громадянином на прізвище Березинець. Судячи з поведінки Нелюбіна – це його підставна особа. Але щоб там не було – юридично права на неї має Березинець.

Нове будівництво біля автопарку: документально індивідуальне житло впритул до залізничної коліїСаме він має право на ній будувати собі індивідуальний житловий будинок, позаяк цільове призначення ділянки не змінювалося. (Цікаво, кому треба таке житло, з одного боку якого впритул жвала траса, а з іншого за три метри залізнична колія?!).

За неофіційною інформацією з надійних джерел там Нелюбін, який на згаданому відео акцентував увагу на начебто законності своїх дій, хоче збудувати комерційний заклад для автосервісу.  Це цілком логічно у цьому місці, але, м’яко кажучи, не відповідно до цільового призначення даної земельної ділянки. Її має право змінити Гостомельська селищна рада. Допоки вона цього не зробить, будь-яке інше будівництво, окрім індивідуального житлового будинку громадянина Березинця – буде незаконним.  Це все одно, якби наприклад, гостомельські депутати силоміць відбирали з ірпінського бюджету кошти, які недоплачуються селищу. До слова, депутат Ірпінської міськради Нелюбін висловлювався і голосував проти створення Гостомельської ОТГ. Тож тепер нехай подумає над правовою сороною питання загалом та своєю поведінкою зокрема.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *