Деякі підсумки виборів у Гостомелі

Сьогодні по всій Україні й у нашому Приірпінні, і зокрема, у древньому Гостомелі відбулися вибори місцевих рад. Кореспонденти «Зорі Приірпіння» зранку й до закриття дільниць продовжують висвітлювати весь виборчий процес. Про подальший перебіг якого читайте у наступних публікаціях. А зараз до Вашої уваги найперший експрес-аналіз.

Деякі підсумки виборів у Гостомелі

Так, зранку довго не могла відритися дільниця в Баланівці в БК «Чотири леви». Через загублений ключ від сейфу з бюлетенями затягнувся їхній перерахунок перед початком голосування.

Та попри початкові ускладнення дільниця, що називається, запрацювала на повну потужність, приємно дивуючи явкою попри затримку та старті. Власне, як і весь Гостомель.  За попередніми даними на цій дільниці проголосували майже половина виборців. Тоді, як по всьому Гостомелю цей показник на кілька пунктів перевищив 50-відсотковий рубікон.

Деякі підсумки виборів у Гостомелі

До речі, на дільниці № 321312 у БК «Чотири леви» зійшлися дві знакові постаті – нинішній поки що селищний голова Анатолій Кириченко та Юрій Прилипко, який за різноманітними прогнозами й опитуваннями має найвагоміші шанси на перемогу, причому з переконливим результатом.

Деякі підсумки виборів у Гостомелі

Обидва вони голосували на дільниці в приміщенні БК «Чотири леви». На запитання кореспондента «Зорі Приірпіння» за кого віддали свій голос? Анатолій Кириченко відповів, що голосував за себе, а Юрій Прилипко – за те, щоб рідний Гостомель нарешті став процвітаючим містом. Власне, Юрій Ілліч не приховував свого задоволення у передчутті перемоги. При цьому одразу налаштовуючи свою команду на активну й наполегливу  роботу на благо рідного селища.

 

 Надія ФЕДЦОВА

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *