«Читай по губах». Вибір помади для першого побачення

Губи – найяскравіша і спокусливіша частина обличчя. Не дивно, що більшість жінок намагається акцентувати на них увагу за допомогою помади, блиску і красивого контура. Виявляється, колір помади може багато розповісти про свою прекрасну власницю. Наприклад, з яким настроєм вона йде на перше побачення.

Журналісти популярного видання припустили, що вибір відтінку помади або блиску для губ далеко не випадковий. І справа не обмежується стандартним «підходить/не підходить». Коли людина готується до важливої ??для себе зустрічі чи іншої події, вона ретельно продумує свій образ. І ця картинка завжди – послання, сигнал для співрозмовника. Правда, не завжди усвідомлене і не завжди правильно інтерпретується. Що вже говорити про дівчину, яка збирається на перше побачення?

Прокоментувати цю гіпотезу «невипадкового кольору» попросили відомого психолога Карен Пайн (Karen Pine), автора популярних книг «Психологія моди» (The Psychology of Fashion) і «Думай, що одягаєш» (Mind What You Wear).

Так що, на думку Карен, колір помади розповість про дівчину на першому побаченні?

Червоний

Класичний червоний - улюблений колір кінодів минулого

«Вибираючи цей класичний колір, дівчина посилає цілком зрозумілий, емоційно заряджений сигнал. Червоний не дарма асоціюють з пристрастю, енергією і дією. Вибрати таку помаду для першого побачення може тільки яскрава і впевнена в собі жінка, яка точно знає, чого хоче. І чекає такої ж упевненості від партнера».

Фуксія

Неординарна фуксія

«Це вибір дівчини, яка хоче підкреслити свою унікальність, не схожість на інших. Фуксія близька до фіолетового, а цей колір традиційно пов’язують з креативністю. Так що особа з губами неординарного кольору буде очікувати неординарності і від свого партнера. Як мінімум – захопливої ??розмови, яка змусить працювати уяву. І хлопцеві доведеться здорово постаратися і проявити фантазію, аби виправдати ці очікування».

Яскраво рожевий

Яскраво-рожевий = суперечливе послання

«Рожевий – колір юності і невинності. Але в даному випадку його гарненько підігріли, посиливши гарячим, «пристрасним» відтінком. У підсумку отримуємо змішане, неоднозначне послання. «Стій сюди – біжи на місці». Воно може здорово збентежити потенційного бойфренда, який буде губитися у здогадах: чого ж вона хоче? А дівчина, яка вибирає для першого побачення яскраво-рожеву помаду, ймовірно, ще й сама не визначилася, чого очікує від можливих відносин».

Темно-бордовий/бургунді

Бургунді - вибір стильних і сильних

Цей колір помади вже кілька сезонів не здає модних позицій. Але мода і стосунки не завжди йдуть рука об руку. «У дівчини, яка на перше побачення нафарбувала губи темною помадою, напевно сильний характер і високі вимоги. У той же час цей колір може бути сигналом, що вона стримує свої емоції, не поспішає розкриватися занадто швидко і віддавати занадто багато. Ви ще мало знайомі, а їй потрібен час, щоб довіритися людині. Так що партнерові доведеться запастися терпінням».

Кораловий

Кораловий - колір флірту і кокетування

«Дівчина з кораловими губками поспішає на побачення з ентузіазмом, усмішкою і грайливим настроєм. Вона явно хоче бути поміченою і знає, для чого їй це потрібно. Можливо, вона навіть дещо форсує події. У всякому разі, їй хочеться вдосталь посміятися. А там вже буде, що буде».

Нейтральний/«нюд»

«Нейтральні» губи говорять про відкритість і серйозні наміри

«Вибравши нейтральну помаду для першого побачення, дівчина ніби каже: «мені нема чого приховувати, я готова розповісти тобі все». Ймовірно, вона налаштована на серйозні відносини і готова багато чого запропонувати партнеру. Головне, щоб ці почуття були взаємними»

Відсутність помади

На побачення без помади. Варто турбуватися

Не нафарбувати губи перед побаченням – ось це вибір дійсно сміливої ??дівчини. «Швидше за все, у неї немає бажання кокетувати або грати в ігри. «Сприймай мене такою, яка я є, або йди», – її послання. Від хлопця вона чекатиме чесності і прямої декларації своїх намірів. Якщо він взагалі їй цікавий».

Джерело: Novate.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *