Як зекономити до 11 тисяч літрів води на рік?

Один надзвичайно простий, проте дуже корисний винахід, святкує повернення у новій якості: екологічна ініціатива Drop-A-Brick з Сан-Франціско у Каліфорнії пропонує застосовувати цеглу для заощадження води.

Цегла має перетворити марнотратні туалети на екологічне диво внаслідок витіснення води і «обману» зливного бачка, що він повний по самі вінця, в результаті чого зливається значно менше води.

Як зекономити до 11 тисяч літрів води на рік?

Модель розповсюдженого будівельного матеріалу розробники трохи модифікували. Замість важкої цегли з глини, яка може пошкодити бачок, застосуюється Drop-A-Brick ультралегкої форми: вага «цегли» з каучуку сягає лише 80 г. Щоб вона, незважаючи на свою незначну вагу, витісняла досить води, всередині знаходиться пудра з гідрогеля, яка при контакті з рідиною перетворюється на желеподібну масу і збільшує первинний об’єм до 200 разів.

За даними розробників, з цеглою у бачку кожен користувач здатен заощадити майже 2 літри за змивання. Перераховуючи на рік це дорівнює близько 11 000 літрам води на домогосподарство.

Як зекономити до 11 тисяч літрів води на рік?

Джерело: Ecotown

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *