ДАБІ зупинила будівництво трьох ЖК, ще двоє під перевіркою

ДАБІ зупинила будівництво трьох ЖК, ще двоє під перевіркою Департамент Держархбудінспекції у Київській області зупинив підготовчі та будівельні роботи на трьох резонансних об’єктах нашої області — ЖК “Синергія Сіті”, “Ютландія”, “Авіатор”.

Крім того, у рамках нагляду до Ірпінської міської ради спрямували запити для проведення документальної перевірки прийнятих місцевою інспекцією рішень ще по 2 об’єктах — “Центральний” та “Грін Сайд”.

Так, за результатами позапланової перевірки будівництва ЖК «Синергія Сіті» по вул. Достоєвського та пров. Озерний в Ірпені було встановлено низку порушень вимог містобудівного законодавства.

ДАБІ зупинила будівництво трьох ЖК, ще двоє під перевіркою

У зв’язку з цим замовнику та генеральному підряднику видали приписи про зупинення підготовчих та будівельних робіт та склали протоколи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

На даний час вживають заходів щодо притягнення суб’єктів містобудування до відповідальності.

Окрім того, за результатами позапланових перевірок приписами Департаменту ДАБІ у Київській області зупинли роботи з будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом по вул. Чехова, 1-а в Ірпені (UTLANDIA).

ДАБІ зупинила будівництво трьох ЖК, ще двоє під перевіркою

А також багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями по вул. Мисливська, 24, 26, 28, 30, 32 у Гостомелі (ЖК “Авіатор”).

Читайте ще:  В Україні хочуть відмінити документ “Згода на обробку персональних даних”

Ще на підставі звернень громадської організації для проведення документальної перевірки прийнятих Ірпінською інспекцією архбудконтролю рішень щодо будівництва багатоквартирних житлових будинків по вул. Університетська, 1-г, 1-е, 1-о, 1-д, 1-п (ЖК “Грін Сайд”) в Ірпені Департамент ДАБІ надіслав відповідний запит для отримання інформації та копій документів по цьому об’єкту.

ДАБІ зупинила будівництво трьох ЖК, ще двоє під перевіркою

Водночас уже розпочали документальну перевірку щодо дотримання місцевим органом Держархбудконтролю законодавства при видачі документів на будівництво багатоквартирних житлових будинків з підземним паркінгом і вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Соборна, 120-д (ЖК “Центральний”).

Джерело: Погляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *