На Київщині порахували всі зарплати: середня у 2,7 рази перевищила мінімальну

Середньооблікова кількість штатних працівників Київщини у вересні 2019р. склала 341,0 тис. осіб. На оплату праці їм було спрямовано 3,8 млрд.грн.

Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників у 2,7 раза перевищив рівень мінімальної заробітної плати (4173 грн) і становив 11166 грн, що на 1,5% більше, ніж у серпні 2019р. За одну оплачену годину нараховано 77,42 грн.

На Київщині порахували всі зарплати: середня у 2,7 рази перевищила мінімальну

Збільшення номінальної заробітної плати зафіксовано від 0,7% в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів до 18,9% в освіті. При цьому, зменшення показника коливалося в межах від 0,1% у складському господарстві та допоміжній діяльності у сфері транспорту до 14,8% в транспорті.

 Найбільш оплачуваними в економіці області були працівники складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, фінансової та страхової діяльності,  в промисловості – з виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, заробітна плата яких перевищила середній показник по області в 1,7–6,0 раза.

Значно нижчою залишалася заробітна плата працівників текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, поштової та кур’єрської діяльності, де співвідношення рівня оплати праці з середнім по економіці області не перевищувало 55,9%.

Джерело: Головне управління статистики у Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *