Чаювання від «Lipton» на Гостомельському пляжі

125 років тому англієць Томас Ліптон започаткував фасування чаю, який на той час був дуже дорогим задоволенням, з метою зробити його доступним широким верствам споживачів. Відтоді чай «Ліптон» підкорює країни і континенти. Відтак, виробнича мережа вже дійшла й до нашого Гостомеля.

Учора на пляжі біля озера по вулиці Свято-Покровській відбулася масштабна акція зі встановлення рекорду України з чаювання. На пляжі людей пригощали першим чаєм розфасованим у Гостомелі. Готуючись до свята компанія «Ліптон» встановила на пляжі кабінки для переодягання, парасолі, лежаки та тренажери на спортивному майданчику (детальніше про підготовку читайте ТУТ) . Все залишиться для громади селища. А вчора зі сцени встановленої компанією «Ліптон» гостомельчан і гостей селища вітали концертні виконавці та творчі колективи.

Відкриваючи свято селищний Голова Гостомеля Юрій Прилипко подякував представникам компанії «Ліптон» за добрі справи, які вони за короткий час знайомства встигли зробити для селища. «Це й нові робочі місця, й наповнення бюджету, – зазначив у своєму виступі Юрій Ілліч. – Бажаю удачі і процвітання вашій компанії!».

Доречно згадати історію появи виробничого підрозділу компанії «Ліптон» в Гостомелі. Ще на засіданні Гостомельського виконкому, коли обговорювалося питання презентації компанії,  представник постачальника компанії «Unilever»  виробника чаю «Lipton» Андрій Різоль зазначив, що початок діяльності компанії в Гостомелі розпочався зі співпраці з заступником селищного голови Олексієм Гончаренком. «Діяльність фабрики «Ліптон» це не тільки нові робочі місця й наповнення Гостомельського бюджету, – прокоментував цю подію кореспонденту «Зорі Приірпіння» Олексій Гончаренко. – А ще й політичне питання державної ваги. Знаю, що для постачання чаю «Ліптон» в Україну вистачає потужностей фасувальної фабрики у Санкт-Петербурзі. Проте, зважаючи на нинішню політичну ситуацію й прагнення допомогти Україні, керівництво компанії «Unilever»  прийняло рішення відкрити виробничий підрозділ у нашій країні. Тож особливо відрадно, що конкретним місцем її знаходження вибрано наш Гостомель».

До Вашої уваги фотомиттєвості вчорашнього чаювання на пляжі Гостомеля

 

 

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *