Українці найшвидше їздять на електромобілях
Українська команда перемогла на міжнародних перегонах електромобілів Eco Grand Prix, які відбулися у Німеччині 29-30 листопада. EcoFactor, який брав участь у змаганнях вже вдруге, посів перше місце у серії GERMANY 24H, передає autogeek.com.ua. Українську команду очолив Сергій Вельчев, а також відомий…