Новобранці робили пропозиції своїм коханим під час присяги (відео)

Новобранці робили пропозиції своїм коханим під час присяги (відео)На площі Конституції біля Верховної Ради України понад 200 новобранців з трьох військових частин Північного оперативно-територіального об’єднання склали військову присягу. Про це повідомила прес-служба Національної гвардії.
За словами командувача Національної гвардії Миколи Балана, присягнули на вірність українському народу  понад 1,5 тисячі військовослужбовців. “Це відбувається в різних регіонах, в 21-у населеному пункті нашої держави”, – сказав він.
Разом із солдатами строкової служби присягнули також юнаки і дівчата, які вирішили підписати контракт із Нацгвардією. “Майже 50% прийнятих на військову службу за контрактом складають військовослужбовці строкової військової служби. З кожного призову виявляють бажання бути прийнятими на військову службу за контрактом майже 25% військовослужбовців строкової військової служби”, – зазначили в прес-службі.
У семи містах України церемонія відбулася за незвичним сценарієм – 11 новобранців зробили пропозицію своїм коханим на присязі й отримали відповідь “так”. “Командування запевняє, що позитивні емоції під час присяги тільки допоможуть бійцям краще пережити перші місяці в рядах Нацгвардії. Хоча і без того на нинішнє поповнення не скаржаться”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: Кореспондент
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *