Побиті іноземцями єгиптяни потрапили до Ірпінської лікарні (+ фото)
Черговий лікар міської лікарні повідомив до відділу поліції, що доставили двох іноземних громадян. Вони зазнали тілесних ушкоджень — численні гематоми на голові, зокрема й на обличчі. Слідчо-оперативна група з’ясувала, що 3 невідомих осіб побили 20-річних громадян Єгипту та відібрали їхнє…