В Ірпені відкрилася художня виставка «Муза гармонії» Владислава Задворського

Персональна виставка картин ірпінського художника Владислава Задворського відкрилася у Арт-центрі Мистецької освіти «Irpen Art School».

На урочистому відкритті виставки «Муза гармонії» Владислава Задворського вітали його друзі й колеги, читали вірші, звучали музичні привітання.

Директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею Анатолій Зборовський висловив припущення, що в майбутньому творчість Задворського поділятиметься на ірпінський та доірпінський періоди, зважаючи на кількість і якість робіт, на які художника надихнув наш мальовничий край та його мешканці, відколи він став жити й творити в Ірпені.

Це вже п’ятий персональний вернісаж художника у його творчому житті. Виставка «Муза гармонії» відзначена іменним Дипломом від Арт-ценрту, який художнику урочисто вручив директор «Irpen Art School» Юрій Голубенко.

Наставниця Арт-центру «Irpen Art School» Євгенія Харґрі акцентувала увагу на багатогранності й плідній творчості автора, який встигає і храми розписувати, і природу зображати, і різнопланові портрети виписувати.

Владислав Задворський, дякуючи учасникам урочистого відкриття виставки «Муза гармонії», згадав словами вдячності свого учителя й наставника Миколу Стороженка, який відкрив йому дорогу творчого зростання.

 До уваги читачів фотомиттєвості урочистого відкриття виставки «Муза гармонії»

Персональна виставка картин Владислава Задворського «Муза гармонії» триватиме два тижні у приміщенні Арт-центру Мистецької освіти «Irpen Art School» за адресою: Ірпінь, вул. Центральна, 37а

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *