Будівельний проект «Байден» на Київщині: нове житло за 2 місяці (+ фото)

29 липня 2022 року на території садового товариства «Сонячне» (КМ БігБен) в селі Микуличі відбулось відкриття будівельного майданчику та заливка першого кубометра бетону в перший будинок серії «Байден» проекту житло для Героїв війни та ВПО, – повідомляє Немішаївська Громада.

У відкритті будмайданчику взяли участь Немішаївський селищний голова Петро Перевозник, президент Міжнародного будівельного фонду «Україна» Олена Стеценко, представник Національного інституту регіонального розвитку Андрій Станько, ректор Київського Національного університету будівництва та архітектури Петро Куліков, президент Фонду реконструкції та розвитку України, керівник ІТТА Артем Гончаренко, академік Академії будівництва України директор науково-технічного центру Іван Перегинець та координатор волонтерського руху США Мар’ян Бурмило.

🔰Довідково.

Академія будівництва України розпочала реалізацію проекту швидкого зведення житла у форматі 8-квартирних будинків для українців, які втратили житло.

СТ “Сонячне” в Бучанському районі Київської області надало земельну ділянку площею 0,1 га для пілотного будівництва двох будинків проекту “Байден”. Ділянки вже мають інженерну та транспортну інфраструктуру.

Відповідно до проекту, площа однієї квартири в такому будинку становить 60 кв. м.

Для фінансування проєкту створено спеціальний фонд «Міжнародний будівельний фонд «Україна».

Іван Перегинець зазначив, що житло можуть викуповувати і органи місцевого самоврядування, і кооперативи та інші органи самоорганізації населення.

Будівництво такого житла триває близько 60 днів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *