Ірпінський клуб «Спілкуймося українською» розвивається, залучаючи все більше учасників (+ фото)

«Мова – це форма нашого життя,

життя культурного і національного,

це форма  національного організування»

(Іван Огієнко)

 

Пізнавальним і патріотичним, теплим і щирим було сьогодні друге засідання розмовного клубу «Спілкуймося українською», який нещодавно створений при Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського, – розповідає її директорка Олена Циганенко.

Приєдналися і нові учасники клубу, які проживали раніше в різних регіонах України – Луганщині, Донеччині, Миколаївщині, Харківщині, Черкащині та ін.

Всі, під час знайомства, висловлювали своє бажання докласти власних зусиль, щоб досконало володіти рідною мовою, покращити свою розмовну мову, тому що сьогодні це вкрай необхідне і у професійній діяльності.

Приємно було, що ряд учасників запропонували  свою допомогу у підготовці різних цікавих форм і тем занять розмовного клубу.

Сьогоднішня 2-х годинна зустріч була цікавою і насиченою.

Бібліотекар Віра Пальчиківська підготувала  інформаційний огляд довідників «Не бійтесь заглядати у словник», зачарувала натхненним виступом українська поетеса Ганна Гайворонська, а з музичними медитаціями на слова українських поетів Василя Голобородька і Володимира Затуливітра виступив бард Віталій Кобзар.

Долучайтесь до нашого клубу! Тут цікаво і пізнавально!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *