Безкоштовна електрика вночі

1
Віднедавна користувачі послуг техаської енергетичної компанії TXU Energy, які проживають у Далласі, абсолютно безкоштовно можуть використовувати електроенергію, спожиту між 9 годиною вечора та 6 ранку.

Причиною такої ситуації стала не лише трохи завищена ціна на «денну енергію», а також надлишок вітрової енергії. Цікаво, що найсильніші вітри в Техасі спостерігаються в нічний час, генеруючи дуже дешеву електроенергію, через що комунальне підприємство вирішило надавати її безкоштовно, повідомляє ресурс Facepla.net.

Віддаючи електроенергію абсолютно безкоштовно, компанія фактично зберігає гроші в довгостроковій перспективі. Надлишок вітрової енергії тягне за особою додаткове оподаткування енергосистеми, що обходиться компанії дорожче в плані технічного обслуговування і експлуатаційних витрат.

Вітрова енергія становить 10% виробництва енергії штату, найбільша пропорція по країні. Техас також має свою власну електромережу, яка не пов’язана з іншими штатами. Така ситуація означає, що вироблена в Техасі енергія має бути спожита тільки тут.

Компанія TXU Energy рекомендує клієнтам повною мірою скористатися вільними годинами, використовуючи стільки електрики, скільки їм потрібно.
Джерело: Ecotown

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *