60 тисяч квартир у забудовників не продано: вартість нерухомості значно знизиться

Ситуація із новобудовами у Києві може стати проблемою. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

– Наразі підтверджено інформацію про 60 тисяч квартир у забудовників, що досі не продані, при цьому, кількість новобудов й надалі зростає. Тож є побоювання, що вартість квартир різко знизиться через дисбаланс попиту і пропозиції, – зазначив Віталій Кличко.

60 тисяч квартир у забудовників не продано: вартість нерухомості значно знизиться

Мер також зауважив, що столиця має багато інвесторів, зацікавлених у розбудові міста, проте необхідно розвивати не лише житлову сферу, адже це ще й промисловий та туристичний центр.

Ще раніше один з нині провідних ірпінських забудовників директор компанії «Орлан Інвест-Груп» Антон Мирончук говорив, що ринок нерухомості сягнув свого дна, «тепер завдання полягає в тому, чи хтось взагалі зможе добудувати свої об’єкти». Якщо така ситуація у наближених до нинішньої влади забудовників, то що вже говорити про усіх інших?! А також про перспективу забудовницького бізнесу, а відтак і цін на нерухомість, які наразі штучно утримуються від обвалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *